بازی ,هفته ,پیروزی ,برابر ,آخرین ,اهواز ,آخرین بازی ,قلعه نویی ,بازی خارج ,تختی اهواز ,اولین پیروزی

اختصاصی/تراکتورسازان در آخرین بازی خود از نیمفصل اول رقابتهای لیگ برتر پانزدهم،  از ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختی رو در روی استقلال صنعتی اهواز قرار میگیرند.

زمان حضور تراکتورسازان در اهواز مشخص شد

آبیهای بحران زده که هم اکنون با 6 امتیاز در قعر جدول 16 تیمی لیگ قرار گرفته اند در تلاش هستند با دستیابی به امتیاز کامل در این بازی با روحیه ای بهتر در نیمفصل دوم حاضر شوند.

استقلالیها 13 بازی در لیگ جاری انجام داده اند و با یک بازی کمتر، تنها یک برد بدست آورده اند. آنها پس از پیروزی یک بر صفری که برابر سیاه جامگان در اهواز کسب کردند دیگر رنگ پیروزی را ندیدند و حواشی پیرامون این تیم، باعث تضعیف آنها شد. آخرین  تساوی آبیهای اهوازی برابر سپاهان در هفته یازدهم رقم خورد و آنها در سه بازی بعدی خود شکست خوردند. آخرین باخت استقلالیها  هم هفته پیش برابر سایپا در تهران رقم خورد که با نتیجه سنگین 4 بر 1 شکست را پذیرا شدند.

استقلال اهواز هم اکنون با 7 گل زده و 26 گل خورده ضعیفترین خط حمله و دفاع لیگ را در اختیار دارد. آنها در آخرین بازی خود در نیمفصل اول این رقابتها هیچ محروم و مصدومی ندارند و به امید کسب امتیاز در خانه با تمام قوا بمصاف حریف خود میآیند.

اما در سوی دیگر میدان هم تراکتوری قرار دارد که با سرمربی جدید خود میخواهد ناکامیهای گذشته را جبران کند و با ارایه بازیهای زیبا و کسب امتیازات کامل در بازیها، هم خود را به جمع تیمهای مدعی برساند و هم دل هواداران متعصب اش را به دست بیاورد.

سرخپوشان تبریزی هم در این بازی محرومی ندارند اما "کاردوسو" مدافع برزیلی این تیم مصدوم است و به این بازی نمیرسد؛ ضمن اینکه "حمزه یونس" مهاجم تونسی این تیم هم توسط سرمربی در اختیار باشگاه قرار داده شده است.

با توجه به بازیهای سخت و حساسی که در این هفته برگزار میشود و تیمهای بالانشین در این هفته بمصاف هم خواهند رفت، امیر قلعه نویی امیدوار است با کسب سه امتیاز کامل این بازی، صعود دو، سه پله ای در جدول رده بندی داشته باشد؛  در بهترین حالت ممکن تراکتور تا رده ششم هم میتواند بالا بیاید.

تراکتورسازان از 6 بازی خارج از خانه خود 3 برد، 2 باخت و یک تساوی بدست آورده اند و در آخرین بازی خارج از خانه خود در هفته سیزدهم در انزلی موفق به شکست یک بر صفر تیم ملوان شدند. آنها در هفته یازدهم در تختی اهواز موفق به پیروزی برابر فولاد خوزستان شده اند.

بایستی دید تراکتوریها در دومین بازی خود تحت هدایت امیر قلعه نویی به اولین پیروزی شان دست می یابند یا خیر!؟

دیدار دو تیم از ساعت 15 امروز با قضاوت جمشید محمدی در ورزشگاه تختی اهواز برگزار میشود.

منبع اصلی مطلب : وبلاگ ارتش سرخ آذربایجان @ تیراختور @
برچسب ها : بازی ,هفته ,پیروزی ,برابر ,آخرین ,اهواز ,آخرین بازی ,قلعه نویی ,بازی خارج ,تختی اهواز ,اولین پیروزی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : پیش بازی/ سرخپوشان در پی اولین پیروزی تحت هدایت قلعه نوییدر مصاف با قعرنشین لیگ