تبریز ,تهران ,شکست ,فوتبال ,پرسپولیس ,گسترش ,زردپوشان تبریز ,گسترش فولاد ,فوتبال ایران ,برتر فوتبال ,هفته چهاردهم ,برتر فوتبال ایران
در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران آبی و زردپوشان تبریز در برابر سرخ پوشان تهران تن به شکست دادند.

گسترش فولاد؛ بازنده سربلند دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر

روز دوم هفته جهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران امروز از ساعت 16:20 در ورزشگاه آزادی تهران دو تیم پرسپولیس تهران و گسترش فولاد تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار آبی و زردپوشان تبریز در برابر سرخ پوشان تهرانی تن به شکست داده و دست خالی تهران را به سمت تبریز ترک کردند.

نیمه اول این دیدار را تیم پرسپولیس با تک گل جری بنگستون در دقیقه 35 از آن خود کرد تا شاگردان کمالوند دست خالی به رختکن بروند اما در آغاز نیمه دوم این بازی، گسترشیها، فوتبال تاکتیکی و هجومی را در دستور کار خود قرار داده و فرصت های خوبی هم بدست آوردند اما نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، گسترش فولاد نماینده دیگر فوتبال استان ناکام مانده و نتواند به اندوخته های خود بیافزاید.

گسترش با این شکست و با 20 امتیاز به رده هشتم جدول سقوط کرد.

این تیم در آخرین بازی نیمفصل اول خود در لیگ پانزدهم، جمعه 27 آذر در تبریز و در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان تیم فولاد خوزستان خواهد بود.

منبع اصلی مطلب : وبلاگ ارتش سرخ آذربایجان @ تیراختور @
برچسب ها : تبریز ,تهران ,شکست ,فوتبال ,پرسپولیس ,گسترش ,زردپوشان تبریز ,گسترش فولاد ,فوتبال ایران ,برتر فوتبال ,هفته چهاردهم ,برتر فوتبال ایران
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : شکست آبی و زردپوشان تبریز برابر پرسپولیس در تهران